DEKORACJA OKIEN - Urszula Ocypa
Dom » Zasłony, firanki, karnisze
Opis firmy
Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku i ma bogate doświadczenie w zakresie szycia zasłon, firan, rolet rzymskich, pokrowców i wszelkiego rodzaju indywidualnych projektów naszych klientów. Staramy się być elastyczni. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma firmami na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Mieliśmy okazję współpracować m.in. z siecią sklepów IKEA, sklepem DECORADOR, wykonujemy zlecenia dla telewizji TVN oraz firm budujących scenografie.

Dzięki długoletniej współpracy ze sklepem IKEA szyjemy wymienne pokrowce na sofy i fotele z aktualnej oferty sklepu, a także te, które nie są już dostępne w sprzedaży.

Doświadczenie które zdobywamy, pozwala nam na fachowe doradztwo w zakresie doboru tkanin, kolorów oraz dekoracji wnętrz. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie klient może zapoznać się z całą ofertą i wybrać odpowiednią tkaninę. Możliwa jest również wizyta u klienta i konsultacja na miejscu.
Oferta firmy
Wszystkie produkty i usługi jakie państwu oferujemy są najwyższej jakości, dostępne w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Wśród nich mogą Państwo znaleźć:
firany
zasłony (lambrekiny)
pokrowce na sofy
pokrowce na fotele
pokrowce na krzesła
rolety rzymskie
narzuty
poduchy
Wykonujemy także dekoracje okien, stołów i krzeseł dla hoteli, restauracji oraz domów weselnych.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór tkanin, gotowych wyrobów i artykułów dekoracyjnych:
poduch
narzut
serwet
obrusów
galanterii kuchennej
frędzli
taśm
lamówek
chwostów
itp.
Słowa kluczowe
Rolety rzymskie WARSZAWA, Pokrowce na krzesła WARSZAWA, Pokrowce na fotele WARSZAWA, Zasłony WARSZAWA, Firany WARSZAWA, Narzuty WARSZAWA, Lambrekiny WARSZAWA, Poduszki wewnętrzne WARSZAWA, Obrusy, serwety WARSZAWA, Elementy scenografii WARSZAWA,
PATRYIOTÓW 309, 04-767 WARSZAWA
województwo Mazowieckie
tel: 606 612 201
tel: 22 789 74 31
fax: 22 610 44 74
strona www: ocypa.pl
SIEDZIBA; SZOPENA 6A, 05-430 CELESTYNÓW
województwo Mazowieckie
Imię, nazwisko:
Adres email:*
Nr telefonu:
Wiadomość:*
BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu