Auto Pawela Andrzej Pawela
Motoryzacja i transport » Blacharstwo i lakiernictwo
Motoryzacja i transport » Pomoc drogowa
Motoryzacja i transport » Serwis samochodowy
Oferta firmy
Nasza firma posiada własną blacharnię, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt. Posiadamy ramę Celette, dzięki której możemy podołać nawet najcięższym naprawom, w naszym warsztacie używamy systemu pomiarowego Metro 2000. Dzięki zespoleniu tego sprzętu i fachowej wiedzy naszych pracowników zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług.

Rzetelność oraz profesjonalizm potwierdzają nasze referencje oraz fakt przynależności do Sieci Naprawczych największych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Profesjonalne naprawy powypadkowe.

Polecamy:

profesjonalne i kompleksowe naprawy powypadkowe,
wykorzystywanie ramy naprawczej do korekcji nadwozia z pomiarem i ustawieniem punktów kontrolnych,
wszelkie naprawy blacharskie.


Uszkodzony lakier? Rysy na samochodzie? Zapraszamy do naprawy w naszym zakładzie. Wydział lakierniczy to prawie pół kilometra kwadratowego powierzchni, który wyposażony jest w urządzenia zapewniające w pełni profesjonalny przebieg procesu naprawy. Zaczynamy od przygotowania powierzchni i ewentualnej jej naprawy. Potem przygotowujemy lakier. Polecamy dobór komputerowy lakierów wraz z korektą ręczną (np. sztuczne postarzenie lakieru). Następnie naprawiany element trafia do kabiny lakierniczej, w której panujące warunki zapewniają czyste wykonanie pracy. Kolejnym etapem jest utwardzenie nowego lakieru za pomocą promienników podczerwieni.

Lakierowanie wg kosztorysu ubezpieczalni oraz indywidualne uzgodnienia z klientem.

Polecamy:

zaprawki lakiernicze drobnych uszkodzeń,
lakierowanie w ekologicznej technologii farb wodnych,
lakierowanie różnego typu elementów na indywidualne potrzeby klienta.


Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze, wykonujemy okresowe przeglądy, wymiany oleju i płynów. Naprawiamy zawieszenia, skrzynie biegów, silniki, turbosprężarki, wymieniamy sprzęgła, klocki hamulcowe, tarcze, chłodnice, sprężyny i amortyzatory. W ofercie warsztatu elektronika i elektryka samochodowa.
Likwidacja szkód komunikacyjnych

Ponieważ nasz zakład należy do Sieci Naprawczej PZU S.A., mamy prawo likwidacji szkód do pięciu tysięcy złotych na miejscu w zakładzie Auto Pawela. Należymy również do sieci naprawczych innych wiodących ubezpieczycieli m.in. Warta, Uniqa. Wszystko jest kompleksowo załatwiane na miejscu w firmie Auto Pawela.


Proponujemy usługi transportu i przewozu lawetami. Działamy na terenie całego Kraju oraz Europy.

Usługa ta sprawdza się w przypadku kiedy chcemy przewieźć sprzęt budowalny lub rolniczy, który sam nie ma prawa poruszać się po drogach publicznych.

Laweta z żurawiem HDS umożliwia przewożenie maszyn oraz innych elementów, które mogą zostać bezpieczenie załadowane i przewiezione na platformie.

Przewozimy pojazdy nowe, np. z salonu do klienta.

Posiadamy kilkanaście samochodów o różnym tonażu. Większość pojazdów wyposażona jest pneumatyczne platformy.

esteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc na drodze czy holowanie pojazdu. Jesteśmy solidną firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Posiadamy wysokiej klasy lawety. Pojazdy są wyposażone w najnowsze platformy, zapewniające wysoką jakość wykonania usługi. Nasz personel posiada duże doświadczenie w niesieniu pomocy na drodze. Oferujemy konkurencyjne stawki na holowanie pojazdów. Dzięki kompletnemu zapleczu serwisowemu, zapewniamy kompleksową obsługę. Posiadamy własny parking strzeżony całodobowy gdzie możemy zabezpieczyć Państwa zepsuty lub rozbity pojazd.

Świadczymy usługi transportu i przewozu. Działamy na terenie całego Kraju oraz Europy, a naszymi atutami są przede wszystkim bezpieczeństwo, solidność i terminowość. Powieżony nam ładunek transportujemu za pomocą nowoczesnych samochodów.

Posiadamy kilkadziesiąt samochodów o różnych funkcjonalnościach. Pojazdy posiadają różne gabaryty oraz tonaże od 1,5 do 24 ton. Większość pojazdów wyposażona jest w windy załadowcze.

Jeżeli miałeś kolizję i zdecydowałeś się na naprawę powypadkową pojazdu w naszym serwisie Auto Pawela, to damy Ci na czas naprawy samochód zastępczy. Samochody, które wypożyczamy są nowe i zapewniają wysoki komfort podróżowania.

Wynajęcie pojazdu zastępczego z OC sprawcy!

Zdecydowałeś się na naprawę w innym warsztacie i nie otrzymałeś samochodu zastępczego lub pojazd ten nie spełnia Twoich oczekiwań. Zadzwoń do nas i sprawdź co możemy Tobie zaproponować!

Korzystając z naszych usług nie obniżasz Swojego codziennego komfortu życia.


Wypożyczalnia, wynajem samochodów osobowych Poznań Auto Pawela to konkurencyjne ceny i wysoka jakość obsługi. Proponujemy Państwu wypożyczenie samochodu osobowego w systemie dobowym. Nasze pojazdy należą głównie do segmentu C, są nowe i zadbane. Nasza firma udostępnia ponad 50 samochodów.

Bardzo atrakcyjne ceny
Serwis 7 dni w tygodniu, 24h/dobę
Sprawne, dobrze wyposażone pojazdy
Pełen pakiet ubezpieczeń
Podstawianie i odbiór aut w dowolnie wybranym miejscu
Punktualność
Słowa kluczowe
lakiernictwo, blacharstwo, pomoc drogowa, holowanie pojazdów, warsztat samochodowy, auto zastępcze, wypożyczalnie samochodowe, sieć naprawcza pzu, sieć naprawcza warta,uniga, Poznań,
Andrzejewskiego 21, 60-119 Poznań
województwo Wielkopolskie
tel: 512379879
tel: 511-512-512
strona www: www.autopawela.pl
Imię, nazwisko:
Adres email:*
Nr telefonu:
Wiadomość:*
BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu